هزینه جوشکاری در سال 1400| دستمزد جوشکاری سیار چقدر است؟

هزینه دستمزد جوشکاری در سال 1400 به چه صورت میباشد ؟

درادامه به چندین سوال نظیر دستمزد ساخت درب و پنجره ، خورده کاری ، ساخت اسکلت ساختمان و دستمزد روزانه جوشکار در سال 1400 پاسخ میدهیم.

اول از همه باید بدانید که هزینه های جوشکاری در کل به دو صورت انجام میپذیرد ! 1. کنتراتی و 2 . کیلویی

روش کنتراتی یا چکی برای خورده کاری ها مورد استفاده قرار میگرد در حالی که ساخت اسلکت فلزی ساختمان ها را با روش کیلویی محاسبه میکنند. در سال 1400 میانگین دستمزد جوشکاری سیار بین 150 تا 300 هزارتومان میباشد که این میزان نیز به نوع و اندازه کار شما بستگی دارد. باید توجه داشته باشید که در برخی از پروژه ها به خم کاری تخصصی نیاز است که میتواند منجر به افزایش قیمت نیز شود. برای مثال در ساخت الاچیق ها ، سایبان ها و پنجره آهنی که نیاز مبرمی به خم کاری دارند ، شامل این هزینه های اضافی میشوند. اما این روزها بسیاری از قیمت ها توافقی میباشند و قیمت بعد از گمانه و چانه زنی ها بین طرفین مشخض میشود. با این حال در سال 1400 داشتن یک میانگین قیمت برای افراد ضروری میباشد و بدین وسیله میتوانند دید بهتری نسبت به هزینه های تمام شده داشته باشند.

هزینه خورده کاری ها در سال 1400 نیز موضوعی توافقی میباشد اما این قیمت بین 150 تا 400 هزارتومان متغیر میباشد. حال اگر این کار به ظرافت خاصی نیاز داشته باشد یا قرار باشد این کار در ارتفاع انجام گیرد ، دستمزد جوشکاران نیز افزایش پیدا میکند. معمولا برش کاری و خم کاری زمان و انرژی زیادی لازم دارد ، در نتیجه قیمت ها نیز افزایش پیدا میکند. برای مثال در سال 1400 ممکن است یک جوشکار حرفه ای در یک روز بیشتر از 1 میلیون درآمد داشته باشد، به همین دلیل سعی میکند تا بیشتر کارهای کنتراتی را انجام دهد. برای مثال ، ساخت یک درب و پنجره را به مدت 3 روز کنترات میکند و هزینه تمام شده را 4 میلیون تومان براورد میکند. حال هر چه تعداد این روزها افزایش پیدا کند ، از آن طرف هزینه تمام شده نیز کاهش پیدا میکند. معمولا هزینه های آهن بیشتر بر اساس درصدی از قیمت آهن محاسبه میشود که در نهایت همچنان میتوانید بصورت توافقی یک قیمت را با هم طی کنید.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .