قيمت جوشكاري در تهران

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ داده می شود:

دستمزد جوشکاری خرده کاری؛ دستمزد ساخت درب و پنچره آهنی؛ دستمزد آهنگری اسکلت ساختمان؛ قیمت جوشکاری روزمزد

هزينه جوشكاري در سال 98 چقدر است؟ اين سوالي است كه در ابتداي شروع كار با يك جوشكار بايد از آن اطلاع كسب كنيد.

قيمت جوشكاري در تهران:

قيمت جوشكاري به دو روش چكي (كنترات) و كيلويي محاسبه مي شود. روش چكي عموما براي كارهاي خرده كاري و درب و پنجره و ارائه ي قيمت به صورت كيلويي براي کار اسکلت ساختمان ارائه مي شود.

هزينه ساخت درب و پنجره فلزي در سال 98:

همانطور كه گفته شد قيمت آهنگري براي ساخت درب و پنجره به دو روش کیلویی و کنترات محاسبه مي شود.

قیمت ساخت درب و پنجره به صورت کیلویی چقدر است:

چنین روشی عموما برای درب و پنجره ی ساده محاسبه می شود و سازه هایی که طراحی خیلی پیچیده و وزن کم دارند از این روش پیروی نمی کنند. بر این اساس روش محاسبه ی قيمت ساخت درب و پنجره فلزی به این صورت است که به ازای هر کیلوگرم مبلغی بین 2000 (کارهای ساده دارای چارچوب و ورق) تا 6000 تومان (کارهای با پیچیدگی زیاد) به عنوان دستمزد محاسبه مي شود. به عنوان نمونه در حال حاضر كه آهن به ازاي هر كيلوگرم حدود 9 هزار تومان است، قیمت آهن درب و پنجره 300 كيلويي معادل 2700 هزار تومان (براي خريد آهن) + 600 تا یک میلیون و هشتصد هزار تومان هزينه ساخت (باتوجه به پیچیدگی)+ (حدود 25 تادرصد )600 الی 900 هزار تومان هزينه نصب مي باشد.

نكته اي كه بايد به آن توجه داشته باشيد اين است كه كارهايي كه طراحي پيچيده تر دارند و نياز به خمكاري آهن دارند هزينه ي بيشتري براي شما به همراه خواهند داشت.

قيمت ساخت درب آكاردئوني، هزينه ي ساخت پنجره آهني، هزينه ي ساخت درب فلزي، ‌قيمت ساخت سايبان، ساخت پل فلزي، ساخت آلاچيق و ... همگي از اين قانون تبعيت مي كنند.

قیمت کنترات ساخت درب و پنجره:

در این روز ساخت درب و پنجره به صورت کاملا توافقی می باشد و ارزش کار را پیمانکار مشخص می کند.

ساخت درب و پنجره فلزي در تهران

جوشكاري سيار در جنوب تهران

جوشكاري سيار در شمال تهران

جوشكاري سيار در غرب تهران

جوشكاري سيار در شرق تهران

نمونه كارهاي آهنگري سيار در تهران

هزينه جوشكاري خرده كاري:

جوشكاري خرده كاري عموما به صورت چكي در نظر گرفته مي شود. حداقل قيمت جوشكاري سيار در تهران در سال 98 براي كارهاي كوچك كمتر از يك ساعت 100 هزار تومان مي باشد. در صورت انجام كار در ارتفاع به اين مبلغ افزوده خواهد شد. همچنين براي كار اضافه بيش از يك ساعت كار به صورت توافقي محاسبه مي شود. نكته قابل توجه اينكه بعضي از كارها به دليل برشكاري و خمكاري زمان و هزينه ي بيشتري را صرف مي كنند.

هزينه جوشكاري روزمزد در سال 98:

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که یک آهنگر حرفه ای روزانه می تواند درآمدی بیش از یک میلیون تومان داشته باشد و به همین علت کسانیکه در حرفه ی آهنگری هستند عموما به صورت کنترات کار می کنند. با این حال قيمت جوشكاري روزمزد براي کارهایی که چند روز طول می کشند روزانه 500 هزار تومان مي باشد. در صورت افزايش تعداد روزهاي كار طبعا قيمت نيز كاهش خواهد يافت.

هزينه جوشكاري در سال 99:

همانطور که در این مقاله پیشتر نیز گفتیم در بسیاری از کارهای آهنگری هزینه ی دستمزد بر اساس درصدی از وزن آهن محاسبه می شود. برای کارهای خرده کاری نیز حداقل هزینه دریافتی 100 هزار تومان بوده و بر اساس سختی کار قیمت نهایی محاسبه می شود که این قیمت ها عموما توافقی می باشد.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .